×

Waarschuwing

JUser: :_load: Kan gebruiker met ID: 92 niet laden

Is het waar dat u in 2006 een convenant hebt gesloten met de Nederlandse binnenvaart over het invoeren van AIS, waarin duidelijke afspraken zijn gemaakt over AIS en privacy? Kunt u uiteenzetten welke afspraken hierin zijn gemaakt?

Antwoord:

In het Convenant Binnenvaart, dat mijn ambtsvoorganger in 2006 heeft afgesloten met de sectororganisaties Koninklijke Schuttevaer, Kantoor Binnenvaart, Centraal Bureau voor de Rijn- en Binnenvaart en de Vereniging van sleep- en duwbooteigenaren Rijn en IJssel, is in Hoofdstuk 6 onder artikel 8 lid 2, onder b, vastgelegd dat het AIS bericht dat de schepen uitzenden, om redenen van privacy beperkt zal blijven tot informatie over de naam van het schip en de positie van het schip.

Het desbetreffende artikel luidt als volgt:....

Lees alles bij de bron; www.ikregeer.nl (PDF)

Twee eerder verschenen artikelen op privacynieuws over dit onderwerp; artikel 1 & artikel 2

Abonneer je nu op onze wekelijkse nieuwsbrief!
captcha