09
januari
2012

Deze week in het EP: Passagiersgegevens en cybercriminaliteit

De commissie burgerlijke vrijheden bespreekt op donderdag de regels voor het verzamelen, opslaan en gebruik van gegevens over passagiers die de EU binnenkomen of verlaten in het kader van bestrijding van terrorisme en zware criminaliteit. Maatregelen om nieuwe cybercriminaliteit aan te pakken en ervoor zorgen dat Europa haar belangrijkste informatiesystemen beschermt tegen grootschalige cyberaanvallen staan ook op de agenda.

Alles bij de bron; eu.nu 

Ook interessant is de privacy verklaring van deze site;

Juridische mededeling

Waarschuwing voor de gebruikers van deze internetsite

Als u deze website in iedere willekeurige taal raadpleegt of gebruikt, impliceert dat, dat u de onderstaande voorwaarden volledig aanvaardt.


Bescherming van persoonsgegevens

Het Europees Parlement hecht veel belang aan de persoonlijke levenssfeer van mensen. Het beleid betreffende de bescherming van natuurlijke personen in verband met de verwerking van persoonsgegevens voor communautaire instellingen en organen, is gebaseerd op Verordening (EG) nr. 45/2001 van het Europees Parlement en de Raad van 18 december 2000. 

Bookmark and Share