21
september
2011

Yahoo blokkeert e-mails over protest Wall Street

Dit weekend protesteerden honderden mensen in New York bij Wall Street om hun ongenoegen te uiten over de aanpak van de economische crisis. In de komende weken moeten deze protestacties worden uitgebreid.

Gebruikers van de e-maildienst van Yahoo merkten de afgelopen dagen op dat e-mails die verwezen naar de centrale protestsite Occupywallst.org geblokkeerd werden.  Internetters kregen de volgende melding te zien: "Het bericht is niet verstuurd. Verdachte activiteit is waargenomen op uw account. Om uw account en onze andere gebruikers te beschermen, is het bericht niet verstuurd."

Yahoo maakt nu excuses en laat weten dat de blokkade het gevolg is van een externe spamfilter en stelt zelf niets te maken te hebben met de situatie. 

Alles bij de bron; nu.nl 

Bookmark and Share