07
juli
2011

Lachwekkend & triest; Legitimatie verplicht als je bij de RET meer dan 10 OV-chipkaarten tegelijk koopt

Wie meer dan tien anonieme OV-chipkaarten tegelijk wil kopen bij de Rotterdamse vervoerder RET moet zich voortaan legitimeren. Zo wil RET fraude met de kaarten tegengaan.

...Opvallend is dat TLS altijd heeft beweerd dat de kans dat een dergelijke 'grootschalige fraude' zich zou voordoen onwaarschijnlijk was omdat de beloning afgezet tegen het risico te klein zou zijn. 

Naar nu blijkt is de fraudeur en internetoplichter al meer dan een half jaar bezig met de handel in illegaal opgewaardeerde OV-chipkaarten !! In het geval van de honderd kaarten die in één keer werden aangeschaft, zijn deze geblokkeerd zegt TLS.

PN; de inhaligheid deed de fraudeur dus de das om na een tip aan TLS vd baliemedewerker, anders waren ze er nog niet achter gekomen. Dat zegt weer veel over de controle en opsporings mogelijkheden die TLS heeft !!

Lees alles bij de bron; webwereld

Bookmark and Share